MENIU
MENIU

Prekių pristatymas ir grąžinimas

6. Prekių pristatymas.

6.1. Pirkėjas įsipareigoja nurodyti tikslų pristatymo adresą.

6.2. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, jei Pirkėjas prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

6.3. Prekės Pirkėjui išsiunčiamos per 2 (dvi) darbo dienas nuo gauto apmokėjimo už užsakytas prekes.

6.4. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų nesilaikymą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatytos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.

6.5. Pirkėjas privalo nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siunta gaunama pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje gautos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna prekės komplektacija.

6.6. Pirkėjas privalo el. paštu pateikti Pardavėjui pažeisto siuntinio ir (arba) prekės (-ių) nuotraukas.

 

7. Prekių grąžinimas, garantijos

7.1. Pagamintiems antspaudams (tinkamai juos eksploatuojant) suteikiama vienerių metų garantija. Garantija nesuteikiama jei antspaudas buvo naudojamas ne pagal paskirti, antspaudų pagalvėlė buvo pildoma ne iš UAB Aera nostra įsigytu antspaudų pildymo rašalu.

7.2. Pardavėjas neatsako už tai, kad el. parduotuvėje esančios prekės spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

7.3. Prekės grąžinamos originalioje prekės ir siuntos pakuotėje kartu su prekės dokumentais (PVM sąskaita faktūra), kurią Pirkėjas gavo su siunta.

7.4. Pagaminti antspaudai atgal Pardavėjui nepriimami dėl to, kad buvo specialiai gaminta su Pirkėjo pateikta individualia informacija, kurios Pardavėjas negalės panaudoti kitiems antspaudų užsakovams.

Užsakytų prekių per elektroninę www.aera.lt parduotuvę atsiėmimas:

*   Užsakytas prekes galite atsiimti UAB Aera Nostra ofise adresu: A.Mickevičiaus g. 31-1, LT-44245 Kaunas (įėjimas iš namo šono) arba susitarus asmeniškai telefonu +370 610 40248.

OFISO DARBO LAIKAS:

I-IV 8-17 val.

V 8-16 val.

VI-VII nedirbame.

Pietūs 12-13 val.

 

Prekių pristatymas per OMNIVA paštomatus visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) Šventiniu laikotarpiu, dėl didelio siuntų kiekio, prekių pristatymas gali vėluoti iki 5-7 darbo dienų.

Ieškoti produktų
Ieškoti produktų
Produktų krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias.

Kaina: 0.00 EUR

*PVM įskaičiuotas į produkto kainą.

Krepšelis Apmokėti
Produktų krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias.

Kaina: 0.00 EUR

*PVM įskaičiuotas į produkto kainą.

Krepšelis Apmokėti